Przewodnicy

Przewodnicy górscy 

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

Teren
uprawnień

Klasa

telefon

e-mail

Bańkosz RobertSanokCałe Beskidy

I

605 588 446ihor@wp.pl
Dyląg DariuszKrakówCałe Beskidy

I

600 936 616darkodelongh@gmail.com
Frodyma RomanJasłoCałe Beskidy

I

661 973 142fred_46@tlen.pl
Leniowski ZbigniewKrosnoCałe Beskidy

I

602 375 969zbigniew.leniowski@onet.pl
Orłowski StanisławOrelecCałe Beskidy

I

693 126 381karpaty@karpaty.pro
Radwański AndrzejSanokCałe Beskidy

I

502 738 505tatry53@op.pl
Bartnik PiotrGórzankaBeskidy Wsch.

II

536 614 604kontakt@parafia-gorzanka.pl
Chytła GrażynaSanokBeskidy Wsch.

II

668 662 427gaga.ch@interia.pl
Gosztyła WojciechWola Mich.Beskidy Wsch.

II

502 472 112kijuwagabunda@gmail.com
Krukar WojciechRymanówBeskidy Wsch.

II

696 055 501wkrukar@op.pl
Łeszega JacekUstrzyki D.Beskidy Wsch.

II

698 160 091leszegajacek@poczta.onet.pl
Taradajko EugeniuszRzeszówCałe Beskidy

II

694 696 471jeno12@vp.pl
Tomkiewicz JanRymanówBeskidy Wsch.

II

888 997 168kontakt@karpackidworek.pl
Adamczyk FranciszekUstrzyki D.Beskidy Wsch.

III

503 635 981sam.traper@gmail.com
Antosz AntoniLeskoBeskidy Wsch.

III

667 168 870a.antosz1@interia.pl
Antosz-Hańczyk BarbaraLeskoBeskidy Wsch.

III

669 493 943lohrien18@wp.pl
Antosz-Fechner KatarzynaLeskoBeskidy Wsch.III609 503 444starlett@poczta.fm
Bajda ŁukaszLutowiskaBeskidy Wsch.

III 

697 784 517lukasz.bajda@gmail.com
Bebło EdwinJasłoBeskidy Wsch.III607 777 041ebeblo@tlen.pl
Bobula BożenaLeskoBeskidy Wsch.

III

607 333 156bozena.bobula7@gmail.com
Bodzan LidiaWetlinaBeskidy Wsch.

III

535 158 883lidia.bodzan@gmail.com
Cebula ZygmuntRzeszówBeskidy Wsch.

III

728 311 573cezylant@gmail.com
Czech AndrzejZagórzBeskidy Wsch.

III

605 588 436andrzej.czech_xl@wp.pl
Dereń GrzegorzBrzozówBeskidy Wsch.

III

510 068 379gderen@onet.eu
Gąsiorowski AndrzejLeskoBeskidy Wsch.III693 131 014agduliba@wp.pl
Grodzki WitoldKrosnoBeskidy Wsch.

III

660 260 228arizonamen@wp.pl
Brygida Hańczyk723291330Beskidy Wsch.III693 131 014brygida.mordarska@interia.pl
Hołub JacekJarosławBeskidy Wsch.

III

502 338 847jacekgopr@o2.pl
Janik MariuszMokreBeskidy Wsch.

III

691 523 661mariusz.bieszczady@gmail.com
Jankowski WojciechLeskoBeskidy Wsch.

III

668 352 271laczki@gmail.com
Klimek Piotr
JasłoBeskidy Wsch.

III

667 936 488kapitan.70@wp.pl
Łukasz KornatkaKnurówCałe BeskidyIII503046283lukaszek_8@wp.pl
Krowiak MarcinSanokBeskidy Wsch.III691 845 441kroczer@onet.eu
Krzosek TadeuszRzeszówBeskidy Wsch.

III

533 502 988tadkrzo@onet.eu
Kubit RobertKrosnoBeskidy Wsch.

III

504 708 504toscania@op.pl
Kusiak MarekŁukoweBeskidy Wsch.

III

605 588 523markus05@wp.pl
Kutiak PiotrSanokBeskidy Wsch.

III

663 740 066piotrkutiak@wp.pl
Lech Hubert
Lesko
Całe Beskidy

III

695688457 hubwerl1@op.pl
Lenart AndrzejLeszczowateBeskidy Wsch.

III

606 287 124andrzejlenart@op.pl
Łagoźny ŁukaszSanokBeskidy Wsch.

III

698 315 991lagozny@wp.pl
Łukasiewicz ZofiaLeskoBeskidy Wsch.

III

605 685 805zofia.lukasiewicz@op.pl
Mach JanUstrzyki D.Beskidy Wsch.

III

601 437 026janmach@poczta.onet.pl
Marszałek EdwardKrościenkoBeskidy Wsch.

III

600 972 096edmarsz@wp.pl
Mróz Łukasz PrzeworskBeskidy Wsch.

III

727 591 466lukasz.mroz@zhr.pl
Nabywaniec TadeuszSanokBeskidy Wsch.

III

605 685 563tadeknab@poczta.fm
Neroj MichałPaszowaBeskidy Wsch.

III

781 084 892michal@neroj.com
Orłowski WojciechUherce M.Beskidy Wsch.

III

725 135 745orlowoj@wp.pl
Pabian PawełKrasneBeskidy Wsch.

III

601 826 883pawel@perfectprogress.pl
Pelczar ZygmuntRymanówBeskidy Wsch.

III

725 506 914zygmuntpelczar@gmail.com
Pałysz JoannaLeskoCałe BeskidyIII723 291 330apalysz@gmail.com
Podkul MateuszIskrzyniaBeskidy Wsch.

III

693 049 712mpodkul@interia.pl
Półchłopek WaldemarKrosnoBeskidy Wsch.

III

668 808 142wtorqy@poczta.onet.pl
Rogala PiotrSolinaBeskidy Wsch.

III

504 955 273rogaliksolina@interia.pl
Rygalik Tadeusz
RogiBeskidy Wsch.

III

512 713 825trygalik@wp.pl
Stelmach JanLeskoBeskidy Wsch.

III

605 269 789janstelmach@poczta.onet.pl
Sworst MirosławSanokBeskidy Wsch.

III

605 297 744mireksworst@poczta.onet.pl
Wójcik PawełZagórzBeskidy Wsch.III697 075 795pawel@pawuk.pl
Zelny PiotrSanokBeskidy Wsch.

III

798 711 281pzeluwa@gmail.com

Przewodnicy terenowi

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

Teren
uprawnień

Klasa

Kontakt

Augustyn Bogdan

Ustrzyki Dolne

b. woj. krośnieńskie

III

b.augustyn60@gmail.com, 607089740

Demkowicz Janusz

Orelec

b. woj. krośnieńskie

III

janusz@demkowicz.pl, 606677198

Demkowicz Magda

Orelec

b. woj. krośnieńskie

III

magdademkowicz@o2.pl, 694798651

Podlipski Marek

Lesko

b .woj. krośnieńskie

III

podmarek@wp.pl, 661 460 015

Czmyr Mariusz

Lesko

powiaty: bieszczadzki, leski, sanocki

marczm@onet.eu, 693 567 353

Grzanecki Wojciech

Polana

powiaty: bieszczadzki, leski, sanocki

chata_czarny@poczta.onet.pl, 600 023 490

Janik Bogdan

Myczkowce

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

bjanik@myczkowce.org.pl, 605 106 755

Piloci wycieczek zagranicznych, przewodnicy ze znajomością języków obcych

Imię i
nazwisko

Miejscowość

Znajomość
j. obcych

Kontakt

Antosz-Fechner Katarzyna

Lesko

ukraiński

starlett@poczta.fm, 609503444

Augustyński WładysławKrynica Zdrój

angielski, rosyjski, słowacki, ukraiński

wladekprzewodnik@op.pl, 608803873

Boroń Aleksandra

Brzozów

angielski

olaboron@wp.pl, 692 759 564

Długa Ludmiła

Ustrzyki Dolne

ukraiński, rosyjski

zela0@autograf.pl, 607 499 435

Grzybowski PawełPolańczykangielski607737935, beskidnikbieszczady@interia.pl
Łagożny JolantaSanokangielskijolalagozny@wp.pl, 505868509
Mach JanUstrzyki D.niemieckijanmach@poczta.onet.pl, 601437026
Zelny Piotr Sanok angielski pzeluwa@gmail.com, 798 711 281

Przewodnicy górscy kandydaci

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

telefon

Grzybowski Paweł Polańczyk607737935, beskidnikbieszczady@interia.pl
Walko DanielTarnawa D604 603 661, danielwalko@wp.pl
Wojnar BożenaSanok607 485 510
Benewiat RobertPolańczykbenert@wp.pl, 693 792 280

Przewodnicy  terenowi kandydaci –  teren uprawnień powiat bieszczadzki, leski, sanocki

Imię i Nazwisko

Miejscowość

telefon

Czenczek Roman

Jasło

romanc28@wp.pl, 784 537 007

Pacześniak Stanisława

Telesnica Oszwarowa

info@umacieja.com.pl, 785 629 146

Mielec Leokadia

Ropienka

lodziulka@vp.pl, 531 974 533

Winiarski Tomasz

 Uherce Mineralne

 twiniarski@tlen.pl, 883 699 945