Przewodnicy

Przewodnicy górscy 

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

Teren
uprawnień

Klasa

telefon

e-mail

Bańkosz Robert Sanok Całe Beskidy

I

605 588 446 ihor@wp.pl
Dyląg Dariusz Kraków Całe Beskidy

I

600 936 616 darkodelongh@gmail.com
Frodyma Roman Jasło Całe Beskidy

I

661 973 142 fred_46@tlen.pl
Leniowski Zbigniew Krosno Całe Beskidy

I

602 375 969 zbigniew.leniowski@onet.pl
Orłowski Stanisław Orelec Całe Beskidy

I

693 126 381 karpaty@karpaty.pro
Radwański Andrzej Sanok Całe Beskidy

I

502 738 505 tatry53@op.pl
Bartnik Piotr Górzanka Beskidy Wsch.

II

536 614 604 kontakt@parafia-gorzanka.pl
Chytła Grażyna Sanok Beskidy Wsch.

II

668 662 427 gaga.ch@interia.pl
Gosztyła Wojciech Wola Mich. Beskidy Wsch.

II

502 472 112 kijuwagabunda@gmail.com
Krukar Wojciech Rymanów Beskidy Wsch.

II

696 055 501 wkrukar@op.pl
Łeszega Jacek Ustrzyki D. Beskidy Wsch.

II

698 160 091 leszegajacek@poczta.onet.pl
Maj Zbigniew Wetlina Całe Beskidy

II

733 401 931 zbychmaj@op.pl
Świst Augustyn Rzeszów Całe Beskidy

II

509 456 065 traper@traper.com.pl
Taradajko Eugeniusz Rzeszów Całe Beskidy

II

694 696 471 jeno12@vp.pl
Tomkiewicz Jan Rymanów Beskidy Wsch.

II

888 997 168 kontakt@karpackidworek.pl
Adamczyk Franciszek Ustrzyki D. Beskidy Wsch.

III

503 635 981 sam.traper@gmail.com
Antosz Antoni Lesko Beskidy Wsch.

III

667 168 870 a.antosz1@interia.pl
Antosz-Hańczyk Barbara Lesko Beskidy Wsch.

III

669 493 943 lohrien18@wp.pl
Bajda Łukasz Lutowiska Beskidy Wsch.

III

697 784 517 lukasz.bajda@gmail.com
Bebło Edwin Jasło Beskidy Wsch.

III

607 777 041 ebeblo@tlen.pl
Bobula Bożena Lesko Beskidy Wsch.

III

607 333 156 bozena.bobula7@gmail.com
Bodzan Lidia Wetlina Beskidy Wsch.

III

535 158 883 lidia.bodzan@gmail.com
Cebula Zygmunt Rzeszów Beskidy Wsch.

III

728 311 573 cezylant@gmail.com
Czech Andrzej Zagórz Beskidy Wsch.

III

605 588 436 andrzej.czech_xl@wp.pl
Dereń Grzegorz Brzozów Beskidy Wsch.

III

510 068 379 gderen@onet.eu
Fechner Katarzyna Lesko Beskidy Wsch.

III

609 503 444 starlett@poczta.fm
Gąsiorowski Andrzej Lesko Beskidy Wsch.

III

693 131 014 agduliba@wp.pl
Grodzki Witold Krosno Beskidy Wsch.

III

660 260 228 arizonamen@wp.pl
Hołub Jacek Jarosław Beskidy Wsch.

III

502 338 847 jacekgopr@o2.pl
Janik Mariusz Mokre Beskidy Wsch.

III

691 523 661 mariusz.bieszczady@gmail.com
Jankowski Wojciech Lesko Beskidy Wsch.

III

668 352 271 laczki@gmail.com
Krowiak Marcin Sanok Beskidy Wsch.

III

691 845 441 kroczer@onet.eu
Krzosek Tadeusz Rzeszów Beskidy Wsch.

III

533 502 988 tadkrzo@onet.eu
Kubit Robert Krosno Beskidy Wsch.

III

504 708 504 toscania@op.pl
Kusiak Marek Łukowe Beskidy Wsch.

III

605 588 523 markus05@wp.pl
Kutiak Piotr Sanok Beskidy Wsch.

III

663 740 066 piotrkutiak@wp.pl
Lenart Andrzej Leszczowate Beskidy Wsch.

III

606 287 124 andrzejlenart@op.pl
Łagoźny Łukasz Sanok Beskidy Wsch.

III

698 315 991 lagozny@wp.pl
Łukasiewicz Zofia Lesko Beskidy Wsch.

III

605 685 805 zofia.lukasiewicz@op.pl
Mach Jan Ustrzyki D. Beskidy Wsch.

III

601 437 026 janmach@poczta.onet.pl
Marszałek Edward Krościenko Beskidy Wsch.

III

600 972 096 edmarsz@wp.pl
Nabywaniec Tadeusz Sanok Beskidy Wsch.

III

605 685 563 tadeknab@poczta.fm
Neroj Michał Paszowa Beskidy Wsch.

III

781 084 892 michal@neroj.com
Orłowski Wojciech Uherce M. Beskidy Wsch.

III

725 135 745 orlowoj@wp.pl
Pabian Paweł Sanok Beskidy Wsch.

III

601 826 883 pawel@perfectprogress.pl
Pelczar Zygmunt Rymanów Beskidy Wsch.

III

725 506 914 zygmuntpelczar@gmail.com
Pleskacz Bogusław Ustrzyki D. Beskidy Wsch.

III

503 015 986 bogusław@eko-karpaty.com
Podkul Mateusz Iskrzynia Beskidy Wsch.

III

693 049 712 mpodkul@interia.pl
Półchłopek Waldemar Krosno Beskidy Wsch.

III

668 808 142 wtorqy@poczta.onet.pl
Rogala Piotr Solina Beskidy Wsch.

III

504 955 273 rogaliksolina@interia.pl
Stelmach Jan Lesko Beskidy Wsch.

III

605 269 789 janstelmach@poczta.onet.pl
Sworst Mirosław Sanok Beskidy Wsch.

III

605 297 744 mireksworst@poczta.onet.pl
Walko Daniel Tarnawa D Beskidy Wsch.

III

604 603 661 danielwalko@wp.pl
Wójcik Paweł Zagórz Beskidy Wsch.

III

697 075 795 pawel@pawuk.pl
Zapołoch Bożena Lesko Beskidy Wsch.

III

607 485 510 bzapoloch@tlen.pl
Zelny Piotr Sanok Beskidy Wsch.

III

798 711 281 pzeluwa@gmail.com

Przewodnicy terenowi 

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

Teren
uprawnień

Klasa

tel.
kom.

e-mail

Antosz Antoni

Lesko

woj. Podkarpackie

I x

667 168 870

a.antosz1@interia.pl

Orłowski Stanisław

Orelec

woj. Podkarpackie

I x

693 126 381

sorlowski@tlen.pl

Taradajko Eugeniusz

Rzeszów

woj. Podkarpackie

I x

694 696 471

jeno12@vp.pl

Cebula Zygmunt

Rzeszów

woj. Podkarpackie

II x

728 311 573

cezylant@gmail.com

Chytła Grażyna

Sanok

woj. Podkarpackie

II x

668 662 427

gaga.ch@interia.pl

Augustyn Bogdan

Ustrzyki Dolne

b. woj. krośnieńskie

III

607 089 740

b.augustyn60@gmail.com

Demkowicz Janusz

Orelec

b. woj. krośnieńskie

III

606 677 198

janusz@demkowicz.pl

Demkowicz Magda

Orelec

b. woj. krośnieńskie

III

694 798 651

magdademkowicz@o2.pl

Łeszega Jacek

Ustrzyki Dolne

b. woj. krośnieńskie

III x

698 160 091

leszegajacek@poczta.onet.pl

Pelczar Zygmunt

Rymanów

b. woj. krośnieńskie

III x

725 506 914

zygmuntpelczar@gmail.com

Podlipski Marek

Lesko

b .woj. krośnieńskie

III

661 460 015

podmarek@wp.pl

Benewiat Robert Polańczyk

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

  693 792 280 benert@wp.pl

Czenczek Roman

Jasło

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

784 537 007

romanc28@wp.pl

Czmyr Mariusz

Lesko

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

693 567 353

marczm@onet.eu

Grzanecki Wojciech

Polana

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

600 023 490

chata_czarny@poczta.onet.pl

Janik Bogdan

Myczkowce

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

605 106 755

bjanik@myczkowce.org.pl

Mielec Leokadia

Ropienka

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

531 974 533

lodziulka@vp.pl

Pacześniak Stanisława

Telesnica Oszwarowa

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

785 629 146

info@umacieja.com.pl

 

 

 

 

 

 

Winiarski Tomasz Ucherce Mineralne

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

  883 699 945 twiniarski@tlen.pl

X – jest także przewodnikiem górskim

Piloci wycieczek zagranicznych 

Imię i
nazwisko

Miejscowość

Znajomość
j. obcych

Tel.
kom.

e-mail:

Długa Ludmiła

Ustrzyki Dolne

ukraiński, rosyjski

607 499 435

zela0@autograf.pl

Augustyński Władysław

Krynica Zdrój

angielski, rosyjski, słowacki, ukraiński

608 803 873

wladekprzewodnik@op.pl

Boroń Aleksandra

Mach Jan

Brzozów

Ustrzyki D.

angielski

niemiecki

692 759 564

601 437 026

olaboron@wp.pl

janmach@poczta.onet.pl