Przewodnicy

Przewodnicy górscy 

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

Teren
uprawnień

Klasa

telefon

e-mail

Bańkosz RobertSanokCałe Beskidy

I

605 588 446ihor@wp.pl
Dyląg DariuszKrakówCałe Beskidy

I

600 936 616da@e-gory.pl
Frodyma RomanJasłoCałe Beskidy

I

661 973 142fred_46@tlen.pl
Leniowski ZbigniewKrosnoCałe Beskidy

I

602 375 969zbigniew.leniowski@onet.pl
Orłowski StanisławOrelecCałe Beskidy

I

693 126 381karpaty@karpaty.pro
Radwański AndrzejSanokCałe Beskidy

I

502 738 505tatry53@op.pl
Bartnik PiotrGórzankaBeskidy Wsch.

II

536 614 604kontakt@parafia-gorzanka.pl
Chytła GrażynaSanokBeskidy Wsch.

II

668 662 427gaga.ch@interia.pl
Gosztyła WojciechWola Mich.Beskidy Wsch.

II

502 472 112kijuwagabunda@gmail.com
Krukar WojciechRymanówBeskidy Wsch.

II

696 055 501wkrukar@op.pl
Łeszega JacekUstrzyki D.Beskidy Wsch.

II

698 160 091leszegajacek@poczta.onet.pl
Maj ZbigniewWetlinaCałe Beskidy

II

733 401 931zbychmaj@op.pl
Świst AugustynRzeszówCałe Beskidy

II

509 456 065traper@traper.com.pl
Taradajko EugeniuszRzeszówCałe Beskidy

II

694 696 471jeno12@vp.pl
Tomkiewicz JanRymanówBeskidy Wsch.

II

888 997 168kontakt@karpackidworek.pl
Adamczyk FranciszekUstrzyki D.Beskidy Wsch.

III

503 635 981sam.traper@gmail.com
Antosz AntoniLeskoBeskidy Wsch.

III

667 168 870antoszko10@interia.pl
Antosz-Hańczyk BarbaraLeskoBeskidy Wsch.

III

669 493 943lohrien18@wp.pl
Bajda ŁukaszLutowiskaBeskidy Wsch.

III

697 784 517lukasz.bajda@gmail.com
Bebło EdwinJasłoBeskidy Wsch.

III

607 777 041ebeblo@tlen.pl
Bobula BożenaLeskoBeskidy Wsch.

III

607 333 156bozena.bobula7@gmail.com
Bodzan LidiaWetlinaBeskidy Wsch.

III

535 158 883lidia.bodzan@gmail.com
Cebula ZygmuntRzeszówBeskidy Wsch.

III

728 311 573cezylant@gmail.com
Czech AndrzejZagórzBeskidy Wsch.

III

605 588 436andrzej.czech_xl@wp.pl
Dereń GrzegorzBrzozówBeskidy Wsch.

III

510 068 379gderen@onet.eu
Fechner KatarzynaLeskoBeskidy Wsch.

III

609 503 444starlett@poczta.fm
Gąsiorowski AndrzejLeskoBeskidy Wsch.

III

693 131 014agduliba@wp.pl
Grodzki WitoldKrosnoBeskidy Wsch.

III

660 260 228arizonamen@wp.pl
Hołub JacekJarosławBeskidy Wsch.

III

502 338 847jacekgopr@o2.pl
Janik MariuszMokreBeskidy Wsch.

III

691 523 661mariusz.bieszczady@gmail.com
Jankowski WojciechLeskoBeskidy Wsch.

III

668 352 271laczki@gmail.com
Krowiak MarcinSanokBeskidy Wsch.

III

691 845 441kroczer@onet.eu
Krzosek TadeuszRzeszówBeskidy Wsch.

III

533 502 988tadkrzo@onet.eu
Kubit RobertKrosnoBeskidy Wsch.

III

504 708 504toscania@op.pl
Kusiak MarekŁukoweBeskidy Wsch.

III

605 588 523markus05@wp.pl
Kutiak PiotrSanokBeskidy Wsch.

III

663 740 066piotrkutiak@wp.pl
Lenart AndrzejLeszczowateBeskidy Wsch.

III

606 287 124andrzejlenart@op.pl
Łagoźny ŁukaszSanokBeskidy Wsch.

III

698 315 991lagozny@wp.pl
Łukasiewicz ZofiaLeskoBeskidy Wsch.

III

605 685 805zofia.lukasiewicz@op.pl
Mach JanUstrzyki D.Beskidy Wsch.

III

601 437 026janmach@poczta.onet.pl
Marszałek EdwardKrościenkoBeskidy Wsch.

III

600 972 096edmarsz@wp.pl
Nabywaniec TadeuszSanokBeskidy Wsch.

III

605 685 563tadeknab@poczta.fm
Neroj MichałPaszowaBeskidy Wsch.

III

781 084 892michal@neroj.com
Orłowski WojciechUherce M.Beskidy Wsch.

III

725 135 745orlowoj@wp.pl
Pabian PawełSanokBeskidy Wsch.

III

601 826 883pawel@perfectprogress.pl
Pelczar ZygmuntRymanówBeskidy Wsch.

III

725 506 914zygmuntpelczar@gmail.com
Pleskacz BogusławUstrzyki D.Beskidy Wsch.

III

503 015 986bogusław@eko-karpaty.com
Podkul MateuszIskrzyniaBeskidy Wsch.

III

693 049 712mpodkul@interia.pl
Półchłopek WaldemarKrosnoBeskidy Wsch.

III

668 808 142wtorqy@poczta.onet.pl
Rogala PiotrSolinaBeskidy Wsch.

III

504 955 273rogaliksolina@interia.pl
Stelmach JanLeskoBeskidy Wsch.

III

605 269 789janstelmach@poczta.onet.pl
Sworst MirosławSanokBeskidy Wsch.

III

605 297 744mireksworst@poczta.onet.pl
Walko DanielTarnawa DBeskidy Wsch.

III

604 603 661danielwalko@wp.pl
Wójcik PawełZagórzBeskidy Wsch.

III

697 075 795pawel@pawuk.pl
Zapołoch BożenaLeskoBeskidy Wsch.

III

607 485 510bzapoloch@tlen.pl
Zelny PiotrSanokBeskidy Wsch.

III

798 711 281pzeluwa@gmail.com

Przewodnicy terenowi 

Imię i
Nazwisko

Miejscowość

Teren
uprawnień

Klasa

tel.
kom.

e-mail

Antosz Antoni

Lesko

woj. Podkarpackie

I x

667 168 870

antosz1@interia.pl

Orłowski Stanisław

Orelec

woj. Podkarpackie

I x

693 126 381

sorlowski@tlen.pl

Taradajko Eugeniusz

Rzeszów

woj. Podkarpackie

I x

694 696 471

jeno12@vp.pl

Cebula Zygmunt

Rzeszów

woj. Podkarpackie

II x

728 311 573

cezylant@gmail.com

Chytła Grażyna

Sanok

woj. Podkarpackie

II x

668 662 427

gaga.ch@interia.pl

Augustyn Bogdan

Ustrzyki Dolne

b. woj. krośnieńskie

III

607 089 740

b.augustyn60@gmail.com

Demkowicz Janusz

Orelec

b. woj. krośnieńskie

III

606 677 198

janusz@demkowicz.pl

Demkowicz Magda

Orelec

b. woj. krośnieńskie

III

694 798 651

magdademkowicz@o2.pl

Łeszega Jacek

Ustrzyki Dolne

b. woj. krośnieńskie

III x

698 160 091

leszegajacek@poczta.onet.pl

Pelczar Zygmunt

Rymanów

b. woj. krośnieńskie

III x

725 506 914

zygmuntpelczar@gmail.com

Podlipski Marek

Lesko

b .woj. krośnieńskie

III

661 460 015

podmarek@wp.pl

Benewiat RobertPolańczyk

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 693 792 280benert@wp.pl

Czenczek Roman

Jasło

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

784 537 007

romanc28@wp.pl

Czmyr Mariusz

Lesko

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

693 567 353

marczm@onet.eu

Grzanecki Wojciech

Polana

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

600 023 490

chata_czarny@poczta.onet.pl

Janik Bogdan

Myczkowce

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

605 106 755

bjanik@myczkowce.org.pl

Mielec Leokadia

Ropienka

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

531 974 533

lodziulka@vp.pl

Pacześniak Stanisława

Telesnica Oszwarowa

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

785 629 146

info@umacieja.com.pl

Szykuła Rafał

Besko

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 

782 576 254

rafaelszykula@gmail.coml

Winiarski TomaszUcherce Mineralne

powiat bieszczadzki, leski, sanocki

 883 699 945twiniarski@tlen.pl

X – jest także przewodnikiem górskim

Piloci wycieczek zagranicznych 

Imię i
nazwisko

Miejscowość

Znajomość
j. obcych

Tel.
kom.

e-mail:

Długa Ludmiła

Ustrzyki Dolne

ukraiński, rosyjski

607 499 435

zela0@autograf.pl

Augustyński Władysław

Krynica Zdrój

angielski, rosyjski, słowacki, ukraiński

608 803 873

wladekprzewodnik@op.pl

Boroń Aleksandra

Brzozów

angielski

692 759 564

olaboron@wp.pl